O nas
IDEA
 

„X- tent powstał z chęci stworzenia namiotu całorocznego o ciekawym kształcie, który byłby nietypową opcją noclegową na łonie natury”

Marka
 

Jest to polski produkt, który pierwotnie powstał w wyniku zbudowania intrygującego obiektu na własny użytek. Pracowaliśmy przy nim intesywnie 3 lata, od pomysłu, projektu, prób składania, licznych rewizji, aż do stworzenia kompletnego, funkcjonalnego namiotu Opera 32. Pomysł zbudowania namiotu ze sklejki według naszego projektu został opatentowany.

Pomysł
 

Namiot Opera 32 X-Tent Glamping to luksusowy, nowoczesny namiot, który
został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu komfortowego doświadczenia glampingowego. Może być wykorzystywany zarówno na prywatnych działkach, jak i w ośrodkach glampingowych.
Jest to doskonała opcja dla rodzin, par czy grup przyjaciół, którzy chcą cieszyć się naturą, nie rezygnując z wygody i stylu.

Obiekt swobodnie użytkować mogą 4 osoby. Dzięki pełnemu przeszkleniu ściany frontowej oraz przesuwnych drzwi uzyskujemy idealne doświetlenie wnętrza, a jednocześnie z wnętrza, leżąc na łóżku, podziwiać można piękno otaczającego krajobrazu.

Dostawa i montaż

Dla Ciebie złożymy i dostarczymy nasz namiot tam, gdzie wskażesz.

BEZPIECZNY MATERIAŁ

Pracujemy na materiałach, które pochodzą od zaufanych dostawców.

WSPARCIE

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub napisz i zapytaj, nie wahaj się.

Chesz być na bieżąco?
Zapisz się do naszego NL i dowiaduj się o nowościach jako pierwszy