IDEA

„X- tent powstał z chęci stworzenia całorocznego namiotu, dzięki któremu odpoczniemy na łonie natury nie rezygnując z wygody. Naszym celem było zaprojektowanie oryginalnego obiektu, który nie tylko jest w pełni funkcjonalny, ale także zachwyca swoją estetyką i aranżącją. Namioty X-TENT projektujemy mając na względzie aktualne trendy w budownictwie, innowacje technologiczne oraz zastosowanie najlepszych materiałów na rynku. 

Marka
 

Firma X-tent powstała z myślą o komfortowym wypoczynku w bliskości przyrody. Nasza marka to nie tylko funkcjonalność, to innowacja na  polskim rynku obiektów wypoczynkowych. X-tent to nie tylko namioty do spania- to przestrzenie , w których zatracisz się w harmonii z naturą, nie rezygnując z luksusu. 

Nasze  całoroczne namioty ze sklejki łączą w sobie zalety naturalnego drewna z nowoczesnymi technologiami, tworząc konstrukcję, która przetrwa każdą pogodę. Bez względu na warunki atmosferyczne, namioty X-Tent stanowią niezawodne schronienie. Dzięki sklejce, nasze konstrukcje utrzymują przyjemną temperaturę wewnątrz, chroniąc przed chłodem zimą i upałem latem. To miejsce, w którym komfort nie zna pór roku.

Pomysł
 
Namioty X-TENT, to realizacja naszych marzeń o połączeniu luksusu, funkcjonalności i estetyki obiektu usytuowanego blisko natury. Po przetestowaniu stworzonego na własny użytek namiotu OPERA 32, zapragnęliśmy się podzielić z Wami naszym wspaniałym projektem. Pracujemy i udoskonalamy kolejne warianty, korzystając z najnowszych trendów, materiałów i innowacji technologicznych. Wychodząc na przeciw Waszym różnorodnym potrzebom i oczekiwaniom realizujemy każdy projekty indywidualne. Wasza satysfakcja jest naszym sukcesem.
 
Nasz autorski projekt namiotów całorocznych opatentowaliśmy  i sukcesywnie rozwijamy(więcej o materiałach w zakładce Oferta

Nasze namioty całoroczne ze sklejki to więcej niż tylko schronienie - to koncept, który przenosi standardy kempingu na nowy poziom.

Produkcja
 
Proces produkcji namiotów X-Tent jest przez nas starannie zaplanowany i przeprowadzany z użyciem zaawansowanych technologii oraz sprawdzonych materiałów.

Podstawowym materiałem, który stosujemy w realizacji namiotów X-TENT jest sklejka liściasta. Frezowana automatyczną frezarką CNC (Computerized numerical Control), jest  następnie obrabiana ręczne. Poziom odporności na wiatr to 120 km/h i  wzrasta wraz z opcją zadaszenia tarasu.  Wytrzymałość nacisku kształtuje się na poziomie 130 kg na każdy m kw. Sklejkę zabezpiecza jest olejo-wosk, co zapewnia wieloletnią ochronę konstrukcji z zewnątrz i estetyczny wygląd elementów wewnątrz namiotu. 

Produkcja namiotów X-Tent odbywa się z uwzględnieniem najwyższych standardów jakości, co zapewnia trwałość, funkcjonalność i estetykę każdego projektu. Każdy namiot jest starannie wykonany, aby spełnić wymagania klientów i zapewnić niezapomniane doświadczenie glampingu.

Zespół
 
Firmę X-tent tworzą ludzie, dla których natura jest nie tylko źródłem przyjemności, ale też wielką inspiracją. Nasz zespół tworzą eksperci z różnych dziedzin - od inżynierów po projektantów, od entuzjastów kempingu po miłośników przyrody. Łączy nas wspólna wizja tworzenia namiotów, które spełniają najwyższe standardy funkcjonalności i estetyki. 

Jesteśmy zgraną ekipą, która uwielbia wspólną realizację nowatorskich wizji. Cykliczne spotkania projektowe to czas, gdy pomysły przeradzają się w konkretne plany, a te stają się rzeczywistością. Głos każdego z nas w zespole jest tak samo ważny a  kreatywność rodzi nowe pomysły, które rozwijają firmę i jej produkty.

Spotkaj się z nami osobiście i dołącz do wspólnoty pasjonatów, która kształtuje przyszłość outdoorowego stylu życia z X-Tent!

Dostawa i montaż

Dla Ciebie złożymy i dostarczymy nasz namiot tam, gdzie wskażesz.

BEZPIECZNY MATERIAŁ

Pracujemy na materiałach, które pochodzą od zaufanych dostawców.

WSPARCIE

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub napisz i zapytaj, nie wahaj się.

Skontaktuj się z nami już dziś!